Obchod

 
V Obkladačském centru nakoupíte vše potřebné pro obkladačské práce.
V našem sortimentu naleznete materiál pro úpravu podkladů. Beton, maltu, penetrace, tvárnice….
Dále pak stavební chemii pro obkladačské řemeslo, jako jsou lepidla všech cenových i jakostních skupin., spárovací a izolační materiál.
V obkladačském centru Vám pomůžeme vyřešíme zakončení obkladu a rohy. Nabízíme ukončovací lišty ( PVC, AL, Nerez), pokud však upřednostňujete na rozích „kamenický roh“ lépe řečeno Jolly ( seříznutá hrana obkladu pod úhlem 45° ) pak právě u nás v dílně Vám takto upravíme keramiku a to až do délky hrany 120 cm.
Prostředky pro ošetření a údržbu keramických obkladů, dlažeb a přírodního kamene máme také skladem.
samozřejmostí je, že na všechny prodávané materiály nabízíme i potřebné nářadí a doplňky.

Zastoupení značek stavební chemie

 
MAPEI – penetrace disperzní, epoxidové…, Izolace nátěrové určené do interiéru Mapegum WPS, pro venkovní použití Monolastic, Mapelastic… Lepilda P9, Keraflex , Spárovací hmoty Keracolor FF a GG.

 

Botament-penetrace, izolace, lepidla, spárovací hmoty…Konstrukční desky.

 

Kiesel-Penetrace, izolace, vyrovnávací stěrky, lepidla SERVOLIGHT , spárovací hmoty, silikony. Exel mix-penetrace, izolace, vyrovnávací hmoty, lepidla, spárovací hmoty.

 

Parádní nadpis

Krátký text. Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Technické poradenství

 
Nevíte si rady s tvorbou skladby vhodných materiálů ? Náš tým přijede až na místo vaší zakázky. Na místě provede zkoušky podkladů – rozpoznání stávajícího materiálu, zkouška pevnosti, v případě potřeby měření vlhkosti podkladu CN přístrojem. Následně Vám bude zpracována dokumentace stávajícího podkladu s vhodným systémem. Námi navrhované systémy jsou se zárukou.

Smysl Obkladačského centra

 

Nápad na založení Obkladačského centra se rodil již před mnoha lety. Já Bohumír Hladík jsem obkladačem již 21 let. Po dobu konání mé praxe jsem nedokázal najít místo – obchod, který by mi dopřál široký výběr sortimentu a poradenství v mém oboru.Psal se rok 2014 a já chtěl své služby posunout na novou úroveň. Chybělo mi zázemí, v Karlovarském kraji nebyla možnost nechat si nařezat velkoformátovou keramiku, pro vybraný materiál jsem musel ráno před zakázkou objet 2-3 stavebniny abych nakoupil vše potřebné k professiálnímu dílu a tak jsem si řekl dost a pro sebe a své kolegy jsem otevřel obchod kde bude vše potřebné a nebudem nuceni stát fronty a nakupovat stylem supermarketů. Po roce fungování se obchod zpřístupnil veřejnosti a všem ostatním obkladačům. Momentálně plníme můj sen, o místě kam ráno přijedu pro materiál, nechám si nařezat velkoformátovou keramiku a u kafe prodiskutuju své řemeslo s ostatními obkladači, všem obkladačům.

Přejít do galerie
[contact-form-7 404 "Not Found"]
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain